În primul rând e ieftin. Adică, de când l-am cumpărat nu i-am pus benzină. Am avut și aproape două săptămâni în care nu am mers cu el pentru că am așteptat să iasă hârtiile de la fiscal și de când cu digitalizarea pare că durează mai mult. Adică, pentru a putea să fac asigurare pentru […]
scuter piaggio păreri
Mi-am cumpărat scuter
Fără ghiozdan termic ca să eliminăm din start glumele cu livratori. Am mai povestit eu pe aici că tot visam la două roți și alte aventuri motorizate. Între timp am mai îmbătrânit și am devenit o idee mai pragmatic. Mă rog, așa mă amăgesc eu. Dar să revin la scuterul pe care l-am cumpărat aseară… […]